تبلیغات
زیبایی | کلینیک زیبایی - بوتاکس چیست؟

درباره ما

توصیه های پزشکی برای داشتن پوست و موی زیبا و سالم
معرفی انواع ماسک های صورت

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

بوتاکس چیست؟

زیبایی صورت

امروزه تاثیرات مفیدی از بوتاکس بر سلامت پوست را شاهد هستیم.

در حقیقت بوتاکس تزریق سم ضعیف شده بوتولینوم است که برای درمان حرکت های غیرمعمول صورت و همچنین درمان لوچی چشم در کودکان و نیز پرش پلک استفاده می شود. این درمان ها از سال 1978 آغاز شد تا اینکه از سال 1992 جهت مقاصد زیبایی نیز  بکار گرفته شد.

بوتاکس

البته امروزه از بوتاکس به عنوان کمک درمانی برای جراحی های پلک، کشیدن پوست صورت و یا تزریق ژل های پر کننده و لیزر درمانی نیز استفاده می شود.

در نقاط مختلفی از صورت و بدن می توان می توان تزریق بوتاکس انجام داد. در زمینه زیبایی و پوست در خطوط افقی پیشانی، خطوط دور لب، بالا بردن نوک بینی، کم نمودن عمق چاله چانه و... تزریق دیسپورت می تواند صورت بگیرد.

تزریق بوتاکس

از تزریق چربی فرد برای چین و چروک های عمیق و گودی های صورت بهره برده می شود.

اما برای از بین برد چین های ظریف و متوسط می توان از روش های دیگری چون لیزر درمانی شامل لیزر فرکشنال و اینفرارد، پیلینگ و مزوتراپی استفاده کرد.

در رابطه با از بین بردن خط های اخم با بوتاکس لازم است به این نکته اشاره کنیم که در تعدادی از افراد چین های دینامیک یعنی چین و چروک هایی که با حرکات عضلات صورت ارتباط مستقیم دارند به تدریج به چین های استاتیک تغییر پیدا می کنند که علاوه بر روش دیسپورت یا بوتاکس مجبور به تزریق ژل به عنوان تنها یکی از روش های درمانی دیگر برای از بین بردن آنها هستیم.

در نظر داشته باشید که نور آفتاب و سیگار از عوامل مهمی هستند که باعث تشدید چین و چروک صورت می شوند که لازم است با استفاده از کرم های ضد آفتاب و مصرف مرتب سبزیجات و میوه و همچنین عینک آفتابی اثرات آن را تا حدد ممکن کاهش دهید.

بوتاکس

یه یاد داشته باشید که در افرادی که دارای هرگونه اختلالات عصبی هستند، خانم های باردار و شیرده، بیماران حساس به آلبومین و افرادی که در حال استفاده از آنتی بیوتیک ها هستند استفاده از بوتاکس اکیدا ممنوع می باشد.

و در پایان لازم است هشدار دهیم که هرگز و تحت هیچ شرایطی تزریق بوتاکس را در آرایشگاه های زنانه انجام ندهید!

متاسفانه این روزها در برخی از آرایشگاه های زنانه بدون مجوز این کار انجام می شود که می تواند عوارض جبران ناپذیری برای شما به همراه داشته باشد. در صورتی که می خواهید تزریق بوتاکس انجام دهید حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید.

کلینیک زیبایی وارسته یکی از مراکز تخصصی پوست و زیبایی در کشور است که همراه با پزشکان متخصص خود می تواند عمل های زیبایی را برای شما با بهترین نتایج انجام دهد.


شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:زیبا هنرمند

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: