تبلیغات
زیبایی | کلینیک زیبایی - آشنایی با چند نوع خدمات زیبایی

درباره ما

توصیه های پزشکی برای داشتن پوست و موی زیبا و سالم
معرفی انواع ماسک های صورت

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

آشنایی با چند نوع خدمات زیبایی

لیزر موهای زائد زیبایی صورت

این روزها خدمات زیبایی آن قدر متفاوت و متنوع شده اند که معرفی کردن همه آن ها در این مقاله نمی گنجد. از لیزر موهای زائد و بوتاکس و مزوتراپی گرفته تا کاشت مو و میکرونیدلینگ همه از خدمات زیبایی هستند! در این مقاله به معرفی چند نوع از این خدمات می پردازیم که در کلینیک پوست و مو انجام می شود.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ از روشی هایی ست که با کمک ابزاری دقیق، و با ۱۲ سوزن که به داخل پوست نفوذ می کنند، پوست را به ایجاد نمودن سلول های جدید پوستی، تحریک می کند. این تکثیر سلول باعث تشکیل لایه هایی جدید از فیبر کلاژن و الاستین خواهد شد؛ علاوه بر آن مویرگ های جدیدی نیز بوجود می آیند که باعث بهبود پیدا کردن جریان خون در پوست می شود؛ شاید به همین دلیل باشد که برخی همکاران این روش را طبیعی ترین و موثرترین روش جوانسازی پوست معرفی می کنند!

خدمات زیبایی

با کمک دستگاه میرونیدلینگ، در پوست سوراخ هایی به عمق حدودا ۲ میلی متر ایجاد می کنند. با این عمل زخم هایی ریز برروی پوست بوجود می آیند. پس از آن پوست به ساخت فیبر های کلاژن والاستین تحریک شده و پوست درجواب تحریک سوزن، برجسته و ضخیم می گردد تا آنجایی که جای زخم، ناپدید و خط چین و چروک پوست، محو می شوند.


پی آر پی (PRP) چیست؟

در روش پی آر پی (PRP)، از بیمار، چند cc خون گرفته و به جوان‌سازی فاکتورهای رشد آن و همچنین پلاسمای غنی شده از پلاکت‌های خون گرفته شده می‌پردازند.

این روش چیزی حدود یک ساعت زمان می‌برد و از مدرن‌ترین روش‌های سلول‌درمانی می‌باشد. تاثیرات درمانی پی آر پی به تدریج ظاهر می شوند و نخستین تغییرات مثبت بعد از دو الی سه هفته از اولین درمان قابل رویت می باشد و اثرات کامل آن در پایان ماه دوم تا سوم حاصل خواهد شد.

خدمات زیبایی

از جمله کاربردهای مهم این روش می توان به درمان ریزش مو نیز اشاره نمود. با انجام پی آر پی فولیکول های مو تحریک شده و رویش مجدد مو را سبب می شود. مزیت درمان ریزش مو با پی آر پی، عدم خونریزی، وجود اسکار جراحی و عدم نیاز به کوتاه کردن مو می باشد.

مزوتراپی

مزوتراپی نیز یکی دیگر از روش های زیباسازی پوست بدون عمل جراحی ست که در طی آن داروهای هومیوپاتیک که اکثرا بوسیله پزشکان طب جایگزین تجویز می‌گردد، داخل پوست وارد می‌شود. درباره این روش باید گفت که تا حدودی تهاجمی است و با تزریق زیر یا داخل جلدی ماده ای تشکیل شده از عصاره های گیاهی، مواد هومیوپاتیک، داروها، ویتامینها و سایر مواد حیاتی در مقادیر میکروسکوپی انجام می‌ گیرد.

از کاربردهای مزوتراپی می توان به مواردی همچون رفع پف دور چشم و افتادگی پلک، درمان ریزش مو و تقویت موها و رفع تیرگی دور چشم اشاره نمود.

برداشتن خال ها توسط رادیوفرکوئنسی

برای برداشتن خال، که هدف از آن زیباسازی پوست باشد، رادیوفرکوئنسی یا روش RF بسیار می تواند کاربردی و مناسب واقع گردد. از جمله ویژگی های متمایز کننده این روش، باقی نماندن آثار جای اسکار و زخم است. با این حساب دیگر مراجعه کنندگانی که درخواست عمل زیبایی برداشتن خال دارند، دیگر نگرانی از این بابت نخواهند داشت!
پس از انجام این متد، اطراف منطقه برداشتن خال، شاید قرمز شود. این قرمزی پس از ۳ تا ۴ هفته از بین خواهد رفت.

خدمات زیبایی

 در روش جراحی زیبایی، علاه بر برداشتن خال با جراحی، مقداری از ناحیه اطراف خال را برای اطمینان از عدم برگشتن خال، بر می دارند.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:زیبا هنرمند

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: